Loading...

Strojní součásti

Nabídkový list firmy ZIREL

Možnosti výroby

Výroba nejrůznějších i tvarově obtížných strojních součástí metodou odstředivého lití, jako jsou např. různé držáky, páčky, ozubená kola, krabičky, panty, hřebeny, víčka, skelety, podpěry, plotové prvky atd. Odlitky mají dobrou povrchovou kvalitu, jsou přesné a není potřeba dalšího opracování. Lze je však povrchově upravovat – galvanické pokovení, tryskání, komaxit, barevné nátěry. Taktéž je možnost spojení s dalšími součástkami z jiného kovu – zástřiky mosazných pouzder, různých šroubů či matic.

Výhody odstředivého lití

  • rychlost – první odlitky lze získat již následující den po obdržení modelu, dodací lhůty sériové výroby jsou 10 – 30 dní
  • produktivita – příprava i samotná výroba je velmi rychlá, možnost odlívání i velkých sérií
  • ekonomičnost a efektivita – ceny jsou velmi přijatelné i pro malou sérii nebo kusovou výrobu (prototypové a zavádějící série)

Technologie

  • Materiál odlitků: – zinková slitina Z 430 (ČSN 42 3562)
  • Max rozměry odlitků: – 150 x 120 x 65 mm, váha do 0,5 kg

Ukázky některých prací

Postup objednání a výroby

Podklady

Výkresy posílat mailem: zirel@zirel.cz, formát: PDF, DXF a jemu kompatibilní. Dále je možno přímo poslat kovový model na zkopírování (při výrobě modelu je nutné počítat se smrštěním formy a tím i jinými rozměry modelu!).

Platební podmínky

Dle dohody, jinak firma ZIREL vyžaduje 50 % zálohu na výrobu formy a na nákup materiálu. Splatnost konečné faktury vystavené výrobcem odběrateli je 14 dní od data vystavení. Datum vystavení se shoduje s datem odeslání.

Ceny

Ceny veškerých kovových předmětů se počítají individuálně dle množství, velikosti, druhu a povrchové úpravy. Ceny jsou počítány bez DPH.

Reference

  • ŽDB a.s.
  • Hl propan s.r.o