Loading...

Reklamní a dekorativní předměty

Nabídkový list firmy ZIREL

Možnosti výroby

Výrobce, firma ZIREL, vyrobí na základě požadavků zákazníka jakýkoliv originální kovový reklamní předmět (přívěsky na klíče, těžítka, otvíráky, medaile, plakety, mince, figurky, žetony do vozíků, psí známky, zvonečky, veškeré atypické kovové věci atd.). Povrchová úprava - staromosaz, staroměď, starostříbro, starozinek, nikl, chrom, zlacení, lesklé vybarvené povrchy.

Grafická úprava

Jakékoliv i tvarově náročné logo zpracované ve dvou rovinách na rubové i lícové straně, černá barva znázorňuje vystouplé roviny, bílá propadlé. Možnost vytvoření jakéhokoliv originálního i 3D tvaru. Výtvarný návrh zpracovaný grafikem je nutno konzultovat vzhledem k velikosti písma (min. 7 bodů), nebo jemnosti detailu. Výrobce si vyhrazuje právo pozměnit logo vzhledem k technickým možnostem výroby, takto pozměněný, nebo nově zpracovaný návrh je zasílán mailem k odsouhlasení. Celkové zpracování grafického návrhu je zahrnuto v ceně, stačí pouze zaslat návrh ve formátu PDF, CDR, nebo AI (v křivkách).

Ukázky některých prací

Project Example
Project Example
Project Example
Project Example
Project Example
Project Example
Project Example
Project Example
Project Example

Postup objednání a výroby

Dodací podmínky:

Objednatel objedná výrobu reklamního předmětu na základě objednávky. Výrobce dodá zakázku v obvyklé dodací lhůtě cca 30 dnů od odsouhlasení grafického návrhu. U atypických reklamních předmětů bude dodací lhůta upřesněna dle množství a složitosti.

Platební podmínky

Dle dohody, jinak firma ZIREL vyžaduje 50 % zálohu na výrobu formy a na nákup materiálu. Splatnost konečné faktury vystavené výrobcem odběrateli je 14 dní od data vystavení. Datum vystavení se shoduje s datem odeslání.

Ceny

Ceny veškerých kovových předmětů se počítají individuálně dle množství, velikosti, druhu a povrchové úpravy. Ceny jsou počítány bez DPH.

Reference

  • ŠKODA - AUTO a.s
  • Coca-Cola
  • Mini Copper
  • pobočky prodejen vozů FORD
  • Slovenská letecká agentura
  • Imi partner
  • Garko s.r.o
  • Poex