Loading...

Bižuterie

Nabídkový list firmy ZIREL

Možnosti výroby

Výrobce, firma ZIREL, vyrobí na základě požadavků zákazníka jakýkoliv předmět z kovu (opaskové spony - obyčejné i ploché, kovová poutka, firemní placky na kůži, okrasné placky do bot a na opasky, placky do zipů, kovové knoflíky, veškeré atypické kovové věci atd.). Povrchová úprava - staromosaz, staroměď, staronikl, starozinek, nikl, chrom, zlacení, lesklé vybarvené povrchy.

Výhody odstředivého lití

  • rychlost – první odlitky lze získat již následující den po obdržení modelu, dodací lhůty sériové výroby jsou 10 – 30 dní
  • produktivita – příprava i samotná výroba je velmi rychlá, možnost odlívání i velkých sérií
  • ekonomičnost a efektivita – ceny jsou velmi přijatelné i pro malou sérii nebo kusovou výrobu (prototypové a zavádějící série)

Grafická úprava

Na základě požadavků zákazníka vyrobí rytec kovový model, který bude následně odlit. Taktéž je možno odlít kovový předmět z modelů dodaných zákazníkem. Počítačem zpracované firemní loga je třeba dodat ve formátu PDF, CDR nebo AI v křivkách.

Ukázky některých prací

Postup objednání a výroby

Podklady

Výkresy posílat mailem: zirel@zirel.cz, formát: PDF, DXF a jemu kompatibilní. Dále je možno přímo poslat kovový model na zkopírování (při výrobě modelu je nutné počítat se smrštěním formy a tím i jinými rozměry modelu!).

Platební podmínky

Dle dohody, jinak firma ZIREL vyžaduje 50 % zálohu na výrobu formy a na nákup materiálu. Splatnost konečné faktury vystavené výrobcem odběrateli je 14 dní od data vystavení. Datum vystavení se shoduje s datem odeslání.

Ceny

Ceny veškerých kovových předmětů se počítají individuálně dle množství, velikosti, druhu a povrchové úpravy. Ceny jsou počítány bez DPH.

Reference

  • Custom K.M. Sadllery s.r.o.
  • Motozem